top of page
המלצות

סוף מעשה במחשבה תחילה

ענת היקרה,
אנחנו כבר חצי שנה אחרי גמר השיפוץ, חצי שנה של שעות מרובות בבית (בגלל הנסיבות). 
תודה לך, ענת, על ששדרגת את מבצרנו כך שכל רגע של שהייה בו הוא תענוג. 
מבחינת הקבלנים העבודה אצלנו הייתה  "שיפוץ בסדר גודל בינוני", אבל בשבילנו זו הייתה ממש מהפכה. התכנון, הניהול והמעקב שלך, המקצועיים מאוד והאינטנסיביים מאוד, היו ממד מרגיע בכאוס הזמני. ניווטת אותנו בבטחה החל משבירת קירות פנימיים, החלפת ריצוף, עבודות חשמל, אינסטלציה, ברזל, נגרות, דלתות, תאורה, תריסים ועד אחרונת הכריות לספה. הפכת את התהליך המאיים לנעים, בזכות אווירה טובה וקשר טוב עם בעלי המקצוע. 
בסבלנות ובהקשבה למדת את צרכינו וטעמינו, וזה לא היה פשוט בכלל.  בתכנון ובעיצוב, שעמלת עליהם, היטבת לשלב פרטי ריהוט ישנים שלנו עם חידושים בסגנון עדכני; הוצאת אותנו מפרדיגמות מקובעות לאפשרויות אחרות -  בסידור החלל, בבחירת צבעים ותאורה ובמיקום הריהוט. עיצבת לנו מטבח דה-לוקס, עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, ו... כן, התעקשת במקומות הנכונים!  
לא חסכת מזמנך באיתור הספקים הרבים שהיו מעורבים בשיפוץ, החל מהצגת הצעות מחיר ועד הליווי שלהם בשטח. חשנו שאת מתמסרת לביתנו מתוך הזדהות מוחלטת, כמו היה זה ביתך הפרטי.
נוכל רק להמליץ ולאחל לך המשך עבודה פורייה

עליזה ואבי לזרסון, שוהם

ענת יקרה,

 

רגע לפני סיום, רוצים לומר לך תודה...
ראשית, תודה על תהליך ממושך שסופו בית משגע, חם, צבעוני, ובעיקר ייחודי ואחר, כזה שחלמנו עליו ומהווה שיקוף למי שאנחנו.
בעיקר בעיקר, הוא בית עבורנו.
•    תודה על ההקשבה, היסודיות, והרצון הכן להוביל אותנו כלקוחות לבית חלומותינו.
•    תודה על האפשרות והגמישות לשנות כיוון ולתת לסגנון שמצאנו להוביל אותנו למחוזות אחרים לגמרי ממה שחשבנו.
•    על היצירתיות להביא לסגנון הרטרו מבט עשיר, צבעוני, עקבי, מסוגנן. 
•    על ההעזה לבחור בצבעים ומרקמים לא שגרתיים, לדרבן אותנו להעיז לנסות אותם, עד לשלב שכבר היינו בראש אחד, ואם ענת אומרת מטבח צהוב – אנחנו אתה!!!
•    תודה על האמון לאפשר לנו לבחור בכוחות עצמנו חלק מהדברים, לאשר אותם למרות שלא ראית, לסמוך עלינו ולהחמיא לבחירות.
•    תודה על הסבלנות לעשרות תמונות, דגמים והדפסים, את תמיד היית שם לבחון, לאשר.
•    תודה שהתעקשת לחכות, לא למהר, גם כשהתלהבנו מאד, לומר בשקט את שלך. את יודעת מה את עושה!!! 
זהו תהליך של שותפות, של גילוי הדדי ואישי של כל אחד מהצדדים.
יש בו עליות וירידות, ימים של אנרגיה גבוהה וימים אפורים, ובעיקר התמדה ומאמץ כדאי שהוביל אותנו למקום בו אנו נמצאים עכשיו: 
יושבים על הספה או בפינת האוכל, ומוקסמים מחלל הבית המשגע.
אנשים מחמיאים, אוהבים את הבית ונהנים להיות בו, וזה כייף.
הייתה לנו תחושה שאנחנו רוצים לעבוד אתך.
אנחנו עקשנים גדולים ולעיתים אומרים לא באופן אוטומטי ורק אז זורמים, ובכל זאת, לפחות בחוויה שלנו עבדנו יחד, והיינו צוות טוב שיצר תוצאה נפלאה.

אז תודה על הכל,

 

דודי, אחינועם, ליה ועידן עיני

ענת יקרה
שלוש וחצי שנים אנחנו מכירות. 
תקופה שבמהלכה מתקיים בבניין בו נמצאת דירתי תהליך תמ"א ארוך....ארוך שעוד לא נגמר.
אין סיכוי בעולם שהייתי מסוגלת לשפץ את הדירה בלי סבלנותך, בלי  עזרתך ובלי ש"תחזיקי לי את היד". הצעת תכניות מפורטות שהשתנו עם הזמן והצרכים, הצעת לי בעלי מקצוע טובים, ישבת איתי בפגישות ארוכות בחברת המטבחים והקפדת על הפרטים הקטנים גם כשאני כבר איבדתי קשב וסבלנות, וממש בימים אלה הסתיים התהליך. 
בסופו של דבר החלטתי להשכיר את הדירה (לדיירים שממש שמחים על הדירה המעוצבת שנפלה בחלקם), ולכן לא ריהטתי אותה, אך אני יכולה לדמיין שעוד יופי היה נוסף אליה אילו היינו עושות זאת יחד.
כמו כן שמחתי להיעזר בך גם לצורך ריהוט וארגון של דירה שכורה בה אני גרה. באחר צהריים אחד של מדידות והסתובבות, ובתקציב צנוע - נתת גם לה את ה"טאץ'" הנכון. 
תודה רבה על התקופה שעברנו יחד!

 

אפרת הנדלסמן, קריית אונו

ענת יקרה,

 

רצינו לומר לך, שמאז השיפוץ יש אור גדול בבית, תרתי משמע!

 

במשך כמה שנים, התגוררנו בדירה שהייתה בעינינו חביבה אך סטנדרטית.

עם הזמן חשנו שצר לנו המקום. רצינו יותר מרחב, יותר אור, אך מבלי לעבור למקום אחר.

התייעצנו איתך, והבטחת לנו שיש דרך למלא את מבוקשנו.

 

ניצחת על השיפוץ הכולל, תוך תיווך בין שלל הגורמים המעורבים – הקבלן, הפועלים, הספקים, השכנים, וכמובן אנחנו, והכל בנועם, במאור פנים וגם באסרטיביות בעת הצורך (תודה על כל הדברים שהתעקשת עליהם, וצדקת).

 

נשארנו להתגורר באותה הדירה, אך נדמה לנו שעברנו למקום אחר.

דירתנו שינתה את פניה והיא מרשימה, מוארת ורחבת ידיים. בעינינו היא גם מיוחדת, ומאוד הולמת את הסגנון שלנו. וזה ללא ספק בזכות העיצוב שלך; 'הנגיעות' הגדולות והקטנות, הצבעים, השילובים וכל יתר הדברים שיוצרים את האווירה שכל כך לטעמנו.

 

תודה רבה מכל הלב על כל אלה, ובעיקר על כך שהיית קשובה לנו לאורך כל הדרך, ועל מיצוי כישרונך ויכולותיך למימוש השאיפות שלנו.

 

אסף ולילך

ענת יקרה,

הדירה שקנינו לא היתה חדשה, היה צורך לעשות בה הרבה שינויים כדי שתתאים לצרכים שלנו ולטעם שלנו. כשנפגשנו אתך, עשית לנו סדר בבלגן. ישבת אתנו לפי הצורך, היית מאד קשובה לבקשות ולצרכים שלנו והצגת לפנינו כמה אפשרויות לביצוע.

לכל אורך השיפוץ ליווית את התהליך תוך מתן המלצות על אנשי מקצוע וקיום קשר עם הגורמים השונים המעורבים בשיפוץ.

אני מוכרחה לציין את הזמן שהקדשת כשליווית אותי לבחור את האביזרים השונים, בסבלנות רבה ובטביעת עין מקצועית שלוקחת בחשבון את הפרטים הקטנים. זכינו, שבהמלצות שלך הצלחת לקלוע גם לטעמנו.

אין ספק שכיף לגור בבית כשאוהבים אותו והרבה זה בזכותך.

לאור זה שהיינו מרוצים מהעבודה אתך בשיפוץ הדירה שלנו, השתמשנו בשרותייך גם בשיפוץ דירת ההורים. גם כאן הפלאת ביכולתך לתכנן  את השיפוץ כך שיענה על צרכים שיש לאנשים מבוגרים בחיי היומיום, כגון תכנון חדר אמבטיה שיהיה נוח לרחצת אדם מבוגר ויאפשר כניסה של כיסא גלגלים. כשאת לא מתפשרת על יופי ואסתטיקה.

תודה רבה על התהליך שעברת אתנו ועל התוצאות המדהימות שהשגנו והרבה בזכותך!

שושי ונפתלי גפן

לענת שרגאי ,

 

מחפשת את המילים הנכונות לכתוב לך , מילים שמבטאות את התחושות שלנו,

פשוט כ"כ כיף לנו במקום שאנו גרים , ואת ידעת להקשיב בין המילים לצרכים האמיתיים והמדוייקים שלנו ,

לקלוט לדייק  גם כשבעצם לא בדיוק ידענו , כלומר רוב הזמן לא ידענו – היתה לנו תחושה מה אנו רוצים,

אבל את הבנת , קלטת את הצרכים וידעת לבטא זאת בבית שלנו, עשית זאת בעדינות ובהצלחה רבה.

פשוט טוב להיות בבית....

התאורה הרכה מצד אחד ומאידך מאוד מאירה במטבח מעל אי הבישול והארוח.

הפרקט המהמם שהונח על כל הדירה , ותודה לאלי איש הפרקטים שהמליץ  והתעקש שניקח את הפרקט

החדש שהיגיע עם קורות רחבות במיוחד , סינטטי אך נראה אמיתי לגמרי.

חדר האמבטיה שלנו ההורים שהינו קטן למדי , תוכנן בצורה יפה ופרקטית – יש אפילו מקום לכמה ספרי קריאה.

ופונה אני לאנשים שנמצאים בעיצומן של  ההחלטות – במקומות החשובים לכם ושאתם פוגשים כמה פעמים ביום

כמו חדרי אמבט , עשו זאת נכון נח יפה ואיכותי , כיף לפגוש את הטוב הזה בבוקר ובערב פשוט להנות , זה שלנו – שלכם ,

כמה שילמנו כבר כמעט שכחנו...

 

תודה רבה

יעל ורפאל שכטר – הרצליה

ענת יקרה,

לאחר עשור שבו גרנו בבית שהיה נחמד, אבל לא יותר מזה, פנינו אליך בבקשה "פשוטה" - רצינו שמי שייכנסו לביתנו יגידו WOW!!

רצינו – וקיבלנו...!

אין מילים להודות לך על הטאץ' הנכון בכל נקודה שבה רצינו שינוי, על הרעיונות הנפלאים שתרמו להשגת "המראה הנכון" עם הכניסה לבית ובכל אחד מהחדרים. הרבה תודה על העבודה השיטתית, המאורגנת והנבונה שהורידה הרבה סימני שאלה והפכה אותם לסימני קריאה מוחלטים וראויים.

השכלת לתמרן ביעילות ובענייניות הנדרשת בין הרצונות, הצרכים והבקשות של ילדינו ושלנו, בין צרכי העבודה מול הקבלן ומול ספקים שונים ובתוך אילוצי לוח הזמנים.

והנחת הרבה למשמע ה-WOW ממי שנכנסים לבית, לא ניתנת לכימות!!

אנחנו שמחים מאוד על ההחלטה לפנות דווקא אליך וממליצים לאחרים בכל פה ללכת בדרכנו!

 

בהרבה תודה,

סיגל ושי ברנדס (והילדים)

לאחר שקנינו את ביתנו שהיה מיושן ונזקק לשיפוץ נרחב, פנינו לענת שרגאי שתעזור לנו להפוך בית זה לבית חלומותינו. הבקשות שלנו היו להפוך את הבית לבית מואר שיהיה מצד אחד מודרני, אך בו זמנית גם כפרי וחמים. ענת ליוותה אותנו במסירות, התמדה וסובלנות לאורך התהליך כולו, החל משלב התיכנונים המוקדמים ועד לתוצאה הסופית המאוד מרשימה.

השיפוץ שבוצע היה גדול מאוד ולמעשה אפשר לומר שהרסנו את הבית כמעט לרמת שלד ובנינו מחדש. ענת התגלתה לנו כמעצבת חרוצה, יסודית, אחראית, מאורגנת ביותר, מקורית, יצירתית ובעלת חזון. ישנם שינויים בבית שהם לגמרי פרי מחשבה מקורית וחכמה שלה.

בשלבי התכנון הגיעה אלינו אינספור פעמים כדי לדייק את תכנון החללים. ישבה גם עם הבנים כדי להבין את הצרכים שלהם. כשהתחיל השיפוץ, ביקרה בבית בכל יום ויום. לעיתים מספר פעמים ביום, וליוותה ממש כל שלב ושלב של ההריסה והבניה. היא עשתה זאת כי היה חשוב לה להיות מעורבת בכל פרט. אנחנו לא ביקשנו, היא פשוט הגיעה והייתה ונתנה מעצמה כל מה שאפשר.

בשלבי ה'הלבשה' ענת התלוותה אלינו לכל חנות אפשרית, והיו המון המון כאלה, ונשארה איתנו שעות על גבי שעות, עד שקנינו מה שהיה צריך. את כל הרהיטים ופרטי העיצוב קנינו ביחד איתה. בזכות ענת, העזנו וקנינו ריהוט שלא היינו חושבים לקנות בלעדיה, כי לא היינו יודעים כמה יפה משתלבים ביחד סגנונות שונים וצבעים שכביכול אינם קשורים, כמו שלא היינו מעלים על דעתנו שוילונות הם לאוו דווקא מיושנים, אלא הוילון הנכון מהבד הנכון יהפוך את הסלון כולו למשהו אחר לגמרי.

 

כמובן שהיא צדקה! בכל משבר שנקלענו אליו, ענת מצאה אפשרויות אחרות ופתרונות חלופיים, וידעה איך לעבוד איתנו בשיתוף פעולה פורה. תמיד הייתה (ועודנה) זמינה בטלפון לעזור, לייעץ ולחוות דיעה. בתוצאה הסופית הבית שלנו הפך לבית מקסים ביותר, חמים, נעים וגם מודרני. מאוד מיוחד ובו בזמן מאוד מאוד נוח. בדיוק מה שרצינו וחלמנו עליו. לא פגשנו מעצבת כה מסורה, איכפתית, סבלנית ושופעת רעיונות כענת, ואנו מעריכים ומוקירים אותה בכל ליבנו וממליצים עליה בחום רב!

בתודה והערכה אינסופית.

ניר ואירית

ענת יקרה,

אנחנו מודים לך על הדירה המחודשת שלנו. עברנו תהליך ארוך מאוד, החל מהמחשבות שלנו אודות נחיצות השיפוץ, עד לגיבוש שלב התכנון, איכשהו הצלחת להבין מה אנחנו רוצים, בלי שידענו בדיוק איך להסביר.

הליווי העיצוב ההתמדה והדיוק בפרטים הקטנים. מעל לכול הראיה שלך מה יעבוד.... הדירה בת עשרים + אך מרגישה ונראית בפנים כחדשה.  כשאת בחרת את אנשי המקצוע זכינו להצלחה. במטבח כמעט מושלם פרקטי ויפהפה. כל מקום שנגעת, הפך מואר.(תרתי משמע).

תודה על הסבלנות, הדיוק בפרטים ועל הראיה המיוחדת שלך.

כל מי שנכנס מחמיא. מאחלים לך המשך הצלחה והנאה ממעשי ידייך.

דניאל ואילנה, שוהם

Dear Anat

As remote homeowners waiting to make Aliyah Anat was our first second and third stop in the process. She helped us realize our dreams by preparing plans and bringing crafts people and contractors to the house, getting the project going and almost to completion before we could even arrive in Israel. Anat kept the project moving, by helping us make decisions in a timely manner and following up with the workers on site. There were lots of critical resources, workers and subcontractors that she has in her contacts and she worked well with all of them. Anat was available on site and to meet; she was flexible with the timing especially with the time difference between here and the US, when we had to meet over zoom or we had to “meet” in a tile store with her phone showing us what she suggested and with me, still the US trying to decide. All in all it was a positive experience and there’s no doubt in our minds that without her, our project would not have been completed.

Sandi and Israel

bottom of page